Zabawka ze skrawka 2019-11-14

Wszyscy doskonale wiedzą, że w obecnych czasach jest ogólny dostęp do dóbr materialnych. Na rynku jest bogata oferta zabawek dla dzieci. Jednakże przedszkole uczy dzieci kreatywności. Często w szafach i szufladach zalegają zbędne materiały z których przy odrobinie chęci można wyczarować zabawki, Przytulanki, zwierzaki, misie, lale.
Dnia 14 XI 2019 roku w naszym przedszkolu rodzice 6 latków czynnie uczestniczyli razem ze swoimi pociechami w warsztatach artystycznych, na których wykonali „zabawki ze skrawków”.
Były to misie, laleczki, zwierzaczki. Wszyscy wspaniale wykorzystali posiadane sprawności i umiejętności twórcze, manualne, wokalne.
Zarówno dzieci jak i rodzice mile spędzili razem czas i sprawiło to wszystkim wiele satysfakcji i radości.
Prace zostały wyeksponowane na wystawie przedszkolnej

Choinka

10.01.2018r odbyła się pierwsza w naszym przedszkolu zabawa choinkowa. Przy dźwiękach skocznych i lubianych melodii, w blasku migocących, kolorowych światełek wszyscy wesoło bawiliśmy się na hali sportowej, która tego dnia wyglądała inaczej niż na co dzień – udekorowana była kolorowymi balonami, serpentynami oraz śnieżynkami. Każdy mógł zaprezentować swoje umiejętności taneczne. Pod czujnym okiem wodzireja prowadzone były różne konkursy i zabawy. Były też korowody, kółeczka i tańce w parach. Impreza była udana, na co wskazywały uśmiechnięte i zadowolone twarze uczestników. Nie zabrakło również Świętego Mikołaja, który po dyskotece obdarował dzieci prezentami. Choinkę przedszkolną zorganizowała Rada Rodziców. Imprezę prowadził pan Adam Wędrak z Łomży

2019 © Copyright - Miejskie Przedszkole NR 5 w Zambrowie - Projekt arcyNET.pl. Wykonanie MARKOMP.pl
Zmień rozmiar
Kontrast