Dnia 14 maja 2024 roku 4 grupy 6-laków pojechało na wycieczkę do Epi-Centrum Nauki w Białymstoku. Wchodząc tam dzieci przeniosły się w świat, gdzie nuda nie istnieje, a nauka staje się przygodą. Przedszkolaki miały okazję zgłębić tajemnice różnych sfer tematycznych, w tym ciała, techniki, budownictwa i wody. Dzieci mogły zdobyć wiedzę poprzez interaktywne wystawy. Następnym punktem wycieczki była Fabryka Misia. To magiczne miejsce, które łączy wiele atrakcji dla najmłodszych. Podczas pobytu, dzieci bardzo wesoło spędziły czas. Pokonały trudności związane ze wspinaczka i przechodzeniem po długich labiryntach, po to aby potem z uśmiechem na twarzy zjechać ze zjeżdżalni na sam dół. Przedszkolaki mogły korzystać również z wielu ciekawych atrakcji tj. tory przeszkód, małpi gaj, trampoliny, karuzela. Dzieci również miały okazję wykonać magiczną świeczkę. Ostatnim punktem wycieczki był posiłek w McDonald’s. Dzieci, choć zmęczone, to bardzo szczęśliwe i zadowolone wróciły do przedszkola.







