Nasze Przedszkole najlepsze w województwie!

Uprzejmie informujemy, że nasze przedszkole zajęło I miejsce w plebiscycie “Przedszkole na Medal” w kategorii Przedszkole Roku 2019 organizowanym przez Gazetę Współczesną i Kurier Poranny. Nagroda główna – robot edukacyjny Photon został wręczony osobiście przez delegację organizatorów plebiscytu, którą gościliśmy w naszej placówce w dniu 10 grudnia. Możliwość korzystania z robota wpisuje się w koncepcję pracy placówki, w której są rozwijane kompetencje programowania i kodowania.  Jest nam niezmiernie miło również  poinformować, że w kategorii Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Roku dyplom za zajęcie I miejsca otrzymała Monika Mościcka.

Finał plebiscytu miał miejsce 12 grudnia w Wyższej Niepublicznej Szkole Pedagogicznej w Białymstoku w obecności władz uczelni i redakcji obu gazet. Podczas uroczystości nagrodzeni byli najlepsi nauczyciele oraz placówki. Gratulujemy innym nominowanym placówkom. Wszyscy wiemy, że praca w przedszkolu jest wymagająca i odpowiedzialna, a kiedy zyskuje ona uznanie w oczach innych , jest to nagrodą dla całej społeczności przedszkolnej.

W imieniu całej społeczności przedszkolnej dziękujemy za oddane głosy. Pierwsze miejsce w województwie jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, ogromnym wyzwaniem i motywacją do dalszej pracy.

2019 © Copyright - Miejskie Przedszkole NR 5 w Zambrowie - Projekt arcyNET.pl. Wykonanie MARKOMP.pl
Zmień rozmiar
Kontrast