Jesienne warsztaty

Jesień to jedna z najpiękniejszych pór roku. Choć nie jest lubiana przez wszystkich, dzieci uwielbiają ją za kasztany, żołędzie i jarzębinę, z których potrafią stworzyć przeróżne zwierzaczki. Wraz z nadejściem jesieni przedszkolaki lubią zbierać i gromadzić kasztany, żołędzie, jarzębinę i inne dary natury. Są one później wykorzystywane podczas różnorodnych zajęć dydaktycznych w przedszkolu. Najpopularniejsze wśród nich są zajęcia artystyczne i techniczne, podczas których okazy ożywają.

27 września w grupie Pani Wandy Buczyńskiej odbyły się jesienne warsztaty.  Wraz z rodzicami i opiekunami dzieci stworzyły dużą kolekcję koników, misiów, pająków, grzybków, sów, jeżyków i innych stworków. Radość dzieci i chęć pracy była ogromna, nie mniejsza niż satysfakcja rodziców z uczestnictwa w otwartych zajęciach.

Podczas uroczystości, dzieci zaprezentowały swoje umiejętności taneczne i muzyczne pod kierunkiem pani Katarzyny Pomazańskiej – wychowawczyni jednej z naszych grup. Nie mogło obejść się bez przecięcia wstęgi z udziałem przedszkolaków i dyrektorów placówek, a także błogosławieństwa proboszczów zambrowskich parafii, którzy na pamiątkę otwarcia przedszkola poświęcili cały budynek oraz krzyże, które wiszą w salach.

2019 © Copyright - Miejskie Przedszkole NR 5 w Zambrowie - Projekt arcyNET.pl. Wykonanie MARKOMP.pl
Zmień rozmiar
Kontrast