Jasełka i warsztaty Bożonarodzeniowe w naszym przedszkolu.

W ostatnich tygodniach w naszym przedszkolu odbyły się spotkania z rodzicami w formie jasełek oraz warsztatów Bożonarodzeniowych. Jasełka zostały przygotowane przez starszych przedszkolaków z grup V-XI, natomiast warsztaty przez najmłodszych przedszkolaków z grup I-IV.

Przedszkolaki wprowadziły zebranych gości w wyjątkowy nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci wystąpiły w pięknych strojach. Był wśród nich Józef z Maryją i małym dzieciątkiem, aniołki, pastuszkowie oraz królowie. Przedstawienie uzupełniły piękne kolędy i układ taneczny z szarfami. Dzieci z grup V i VI wystawiły jasełka w trochę innej formie – występowały bez słów. Swoimi gestami przekazywały to, co w świętach najważniejsze. Zaproszonym gościom bardzo spodobały się występy dzieci.
W warsztatach Bożonarodzeniowych brały udział dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Po zaprezentowaniu krótkich programów artystycznych dzieci wraz z rodzicami zabrały się do pracy. Z zapałem wykonywali piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Przy dźwiękach kolęd powstawały kolorowe choinki, bombki, gwiazdki i łańcuchy oraz pięknie udekorowane pierniki.

Dziękujemy serdecznie zaproszonym gościom za mile spędzony czas oraz wspólne kolędowanie. Życzymy zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

2019 © Copyright - Miejskie Przedszkole NR 5 w Zambrowie - Projekt arcyNET.pl. Wykonanie MARKOMP.pl
Zmień rozmiar
Kontrast