Bal karnawałowy

Karnawał to czas radości i zabawy nie tylko dla dorosłych, ale szczególnie dla dzieci. To właśnie podczas balu karnawałowego spełniają się wszystkie marzenia i dzieci mogą wcielić się w postacie ze swoich ulubionych bajek.

Właśnie tak 5.03.2019r. było w naszym przedszkolu. W tym wyjątkowym dniu sala gimnastyczna, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zamieniła się w magiczną krainę, pełną kolorowych balonów oraz pięknych dekoracji. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dziewczynki zamieniły się w piękne królewny, księżniczki oraz wróżki. Po sali latały kolorowe motylki i pszczółki. Porządku pilnowali chłopcy przebrani za policjantów, strażaków oraz superbohaterów. Nie zabrakło także Czerwonego Kapturka, wilka oraz małej przesympatycznej Maszy. Czarowi balu uległy również Panie, które były przebrane za uczennice, kotka, biedronkę oraz myszkę Minnie.

Na tą wyjątkową okazję do prowadzenia balu zaprosiliśmy Pana Adama Wędraka, który zachęcał wszystkich do tańca skoczną i rytmiczną muzyką. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele uśmiechów i radości, dzieci świetnie bawiły się i uczestniczyły w zabawach ze swoimi paniami. Bal odbył się w cudownej atmosferze.

2019 © Copyright - Miejskie Przedszkole NR 5 w Zambrowie - Projekt arcyNET.pl. Wykonanie MARKOMP.pl
Zmień rozmiar
Kontrast